Každý má svoji oblíbenou hudbu nebo interpreta, které si s chutí a radostí poslechne. Stejné to mají i obyvatelé našeho domova. A některé písničky je prostě baví. Jednoznačně to jsou písničky Michala Davida.

Proto jsme se na třetí adventní neděli vypravili do Bobycentra na muzikál „Děti ráje“. Byl to takový velký předvánoční dárek.

Už od začátku bylo jasné, že „ten, kdo sem dneska přišel, ten se nenapálil“, protože již od začátku to opravdu žilo. Děj nás všechny okamžitě strhnul a písničky jsme zpívali spolu s interprety.

Kdo by neznal také písničky Colu, pijeme colu, Decibely lásky, Pár přátel stačí mít… a další.

Závěr patřil velkému mixu písniček z celého představení a byl zakončen písničkou Děti ráje. Ale to už jsme zpívali, tančili a tleskali ve stoje anebo měli ruce nahoře.

Obsazení bylo skvostné – Sagvan Tofi, Petr Poláček, Michaela Nosková, Peter Veslár. Nejvíce ve své roli zářil Braňo Polák, jeho výkon byl stoprocentní.

Protože víme, že se našim uživatelům nechce jen tak „stát a stárnout“, tak se na takovou akci se připravujeme opravdu poctivě dopředu a myslíme na všechno.

A pak nakonec „Je to fajn a má to atmosféru“, vždyť „Pár přátel stačí mít, co uměj za to vzít“, i když se jim třeba říká pracovníci v sociálních službách.

Takže „Když se podaří, co se dařit má“, pak „Život je senza k dívání“.

Podařenou akci nám bude připomínat i společné foto se Sagvanem Tofi a Michaelou Noskovou.

Hana Plchoutová

Petr Findejs

Marcela Šudomová

Larisa Žilová