Měšťanský pivovar v Poličce připravil na 29. června 25. ročník Dne otevřených sklepů. Od jedné hodiny po poledni mohli návštěvníci zavítat do varny i sklepa, ochutnávat místní zlatistý mok všech druhů odstínů i nealko nápoje.  

Společnost zajistila i bohatý program dotvářející příjemnou atmosféru. K tanci i poslechu hrály pražské kapely 2x a dost, Continue a Slapdash.  Nedávno zesnulého krále funku, rocku, R&B a popu připomněl slovenský Prince Tribute. Milovníky jazzu potěšil Laco Deczi & Celula New York.  Ani letos nechyběla oblíbená rocková skupina Kyvadlo z Chotěboře.

Vstřícný a laskavý přístup vlastníků a vedení Měšťanského pivovaru v Poličce vůči Domovu na zámku Bystré se tradičně projevil ve dvou krocích – možností prezentace výrobků terapeutických dílen a věnováním výtěžku dobrovolného vstupné, který letos dosáhl výše 23 226 korun.

Částka bude určena na aktivizační činnost obyvatel Domova na zámku Bystré. Domov na zámku Bystré děkuje vedení společnosti Měšťanský pivovar v Poličce, zejména statutárnímu řediteli Ing. Karlu Witzovi a obchodnímu řediteli Eriku Witzovi a také všem, kteří přispěli, za významný finanční dar, jehož výtěžek bude smysluplně využit.

Domov na zámku Bystré