Měšťanský pivovar v Poličce připravil na 25. června 26. ročník Dne otevřených sklepů. Od jedné hodiny po poledni mohli návštěvníci zavítat do varny i sklepa, ochutnávat místní zlatistý mok všech druhů odstínů i nealko nápoje.  

Společnost zajistila i bohatý program dotvářející příjemnou atmosféru. K tanci i poslechu se hrála tradiční dechovka, gypsy-jazz, punk, funk-rock’n’roll, rock i pop-rock. Příznivce tvrdší muziky potěšila hard-rocková slovenská kapela TVM Metallica Tribute, jejíž repertoár obsahuje klasická alba světoznámé skupiny Metallica

Vstřícný a laskavý přístup vlastníků a vedení Měšťanského pivovaru v Poličce vůči Centru sociálních služeb Bystré se tradičně projevil ve dvou krocích – možností prezentace výrobků terapeutických dílen a věnováním výtěžku dobrovolného vstupné, který letos dosáhl výše 12 035 korun.

Částka bude určena na aktivizační činnost obyvatel Centra sociálních služeb. Děkujeme vedení společnosti Měšťanský pivovar v Poličce, zejména předsedovi správní rady Ing. Karlu Witzovi, členu správní rady Eriku Witzovi a také všem, kteří přispěli, za významný finanční dar. Jeho výtěžek bude smysluplně využit.

Centrum sociálních služeb Bystré